Choked by own vomits
Pruh2.jpg
!OFIGO STRÁNKY FEKÁLNÍHO NÁTĚRU Z DOLNÍ CHČIJE!

NOVINKY


4. června 2008 Zdarec! Něco novinek.

Bylo dojednáno 3 split CD s Duodildo Vibrator (Russia) a Raped Bitch (Ecuador) u Clitfarmer Production, které by mělo vyjít během prázdnin pod názvem „Brownpipe engineers“. Na tomto CD se objeví celý náš matroš nahraný v lednu. (Též by mělo vyjít na 5split CD v Kanadě, ale zatím je to ve hvězdách.) Obal stvoří majstr Netík (Tattoo Exorcist).

S dalšími koncerty to zatím vypadá až na říjen… (časem více).

Do třetice, je tu odkaz na video z poslední akce v Motoráji – bacha extrém sound! :-D Též naše 2. akce s bassou!!!

http://www.myspace.com/duodildovibrator

http://www.myspace.com/rapedbitch

http://www.myspace.com/clitfarmerproductions

http://www.tattooexorcist.cz
30. ledna 2008 Tak Vás po dlouhé době zdravím! Nějak nebyl čas něco psát a možná ani nebylo co psát :). Jak jsme plánovali nahrávání na konec října, tak z toho samozřejmě sešlo a Mr. Řiťák to definitivně zabalil! Abychom to trochu vysvětlili, jak jsme již dříve psali, Řiťák bude tento rok a asi i další maximálně :-D vytížen a tak jsme se v dobrém domluvili, že si budeme muset najít náhradu. To jsme zapili drátěnkou (rum s octem)!!!!!!!!!!!!!!! Někdy to zkuste... Je to síla... to člověk zapomene i na rozbitý koule!!!
studio :-DZanedlouho na to jsme ukecali našeho kámoše Džízra (Močový Khameni/Umbrella) aby nám vypomohl s nahráváním. Během pár zkoušek jsme to dali dohromady, zamluvili nejbližší termín a nahrávka dopadla fajnově (alespoň podle nás). Nahrávalo se opět u Honzy v Hellsoundu. Tento matroš poputuje do Kanady na již zmíněný 5splitCD (vyjde pravděpodobně na jaře), jedna pecka též na nějakou kompilaci a uvidíme co ještě…. Nahrávka skrývá 8 pecek včetně coveru a má něco málo přes 11 minut :-D! Paráda že? Momentálně je situation taková: ještě nacvičíme několik věcí aby byl alespoň 30-35 min program na koncert a můžeme vyrazit na pódia!! Takže kdyby někdo měl zájem zkuste se ozvat! Jelikož má Džízr svých kapel dost… tak se v průběhu času budeme snažit sehnat někoho méně vytíženého .....
Teď si pusťte ukázku z nové nahrávky „Hovno rozjetý kárkou plnou mlíka“ a pak se teda třeba poserte!!!!!!!
Dále bylo přidáno pár fotek z Rockování u splachovače 3 – poslední live šou s mistrem Řiťákem za bicími! Tímto tě zdravím a doufám, že někdy zakalíme :-D. Časem přidáme nějaké fotky z nahrávání a snad nějaký kec...
27. srpna 2007 čágo! tak trochu se spožděnim ohlašujeme (a omlouváme se), že na fekal párty jsme nehráli :(( protože si Mr. Řiťák asi 2 týdny před akcí zranil zápěstí... bohužel nebyl čas aktualizovat stránky.
Zde byly nalezeny fotky z OEF Afterparty, tak můžete mrknout a ještě byli nalezeny fotky ze strašího koncertu na Kladně. no tam jich moc neni :).
a nakonec něco kladnějšího na 22.9.07 je domluveno "ROCKOVÁNÍ U SPLACHOVAČE 3!!!", do té doby bude ruka OK, tak si zahrajem...sestava je následující:

PIGSTY
PROFESOR LEFEBVRE
UMBRELLA
CHOKED BY OWN VOMITS
NARCOLEPTIC

start v 19:00 a klasicky --- hospoda "Na Růžku" Nové Strašecí - Pecínov!!! tak se přijďte mrknou a pořádně zarockovat (plakáj brzy)!!!!!!!!!!!!!§ fudž dabdrž!
10. července 2007 Zdarec týpcí!! po menší pauze zase něco nového...V něděli jsme zahráli na OEF Afterparty v Matrixu, fajn akce, dobrej zvuk atd. Byli jsme dosti utahaní po třídenním paření na Obscenu a ke konci setu už jsme mleli z posledních sil, ale i tak to bylo super!
Další věc, můžete si přečíst celkem zajímavou :) recenze na split CD CHOV/MK z nového čísla Pařátu!
A na konec to asi nejzajímavější .... bylo potvrzeno doslova mezinárodní 5 split CD - DEPRESSION/CHOKED BY OWN VOMITS/SPASM/GOD/SERENE MOLESTATION - u kanadského labelu SCAB BOMBARDMENT PROD., které by mělo vyjít cca koncem roku. V říjnu se chystáme do studia, kde vydloubeme nějaký nový pecky z hovna!!!!!!!!!!!!!!!!!
Págek!
9. května 2007 plakat z 23.6.2007Zdravim rockery. Nejprve malá pozvánka na narozeninovej rokec do Astakusu-23.6.2007, kterého so bohužel CHOV nezúčastní z důvodu Řiťákovi časové vytíženosti a z téhož důvodu to vypadá, že letos bude méně koncertů...no uvidíme. Snad to nebude takové peklo.
Dále neuvěřitelná zpráva....asi po půl roce čekání se podařilo dotisknout obaly k split CD CHOV/MK, takže jestli má ještě někdo zájem navštivte nový hovený shop, který už je plně funkční a je zde možnost pořídit pěkný hovno :).
A do třetice - u Mutilated Records vyšlo kompilační CD - Spreading The Sickness Vol 1, které jsme se zúčastnili songem "Super total... mutilated
18. března 2007 dobrý den. tak je tu konec světa!!!!! .... trika jsou ready!!!! případní zájemci můžou objednávat přes mail atd, cena jest 230,- Kč + pošta! na výběr jsou 2 dost debilní barvy :))! -> klikni na obrázek! V jednání jsou další koncerty 4.5. budeme hrát v Praze - Bílá Vrána a též bychom se měli zúčastnit OEF AFTER PARTY v Matrixu! brzi bude bližší info.
konečně se dává do pohybu dotisk obalů k CD "Mírně naprasklej teletubies...", tedy split CHOV/MK, na které čekáme cca 3-4 měsíce :(. to je peklo! doufejme, že to klapne! zatim gůůd bááj
8. března 2007 pic. tak nám přibyli 2 ekšn te´d v sobotu si zahrajem v Chodově s Boron a Bothrops Jararaca! akce byla domluvena včera, proto info na poslední chvíli:)! a 24.3. bude turbo akce v rakovnickém Astacusu ... vši chnijs te zvá nina hromadné za pa ření koneč níků!!!! .) ........... hromada hoven = do 14-tidnů budou brutálně debilní trika ČOKO VOKO!!!! ... to mě poser!

plakat 24. 3.
5. února 2007 zdarec v prdeli palec! opět něco málo novinek! začli jsme tvořit zřejmě nějaké nové pecky, takže už se neflákáme:) brutální zpráva.....zúčastníme se letošní Fekal Párty!!! Sestava je velice fajnová, omrkněte sami ... Dále pomalu, ale jistě plánujem TRIKA!!!!!!! taky hustý, chacha:) A na konec je tu pár krásných fotek z Teplic ...
. HA na napsání plků jsem pozapomněl!Kurva! B ... a taky omkněte seschlý profil na MY SPACE. teď už i C!!!
15. ledna 2007 Zdarec rockeři! tak máme nějaké nové koncerty a jsou tu už i plakáty. akci v lovosicích jsme na poslední chvíli zrušili, protože pavel dostal zaracha (díra smrdutá!)! akce v teplicích byla brutální a měli by časem dorazit i fotky! jinak se poslední dobou asi jen flákáme, snad se to zlepéší:)
22. listopadu 2006 Zdárek zdárek. Pár novostí. Na Bandzone můžeze omrknout náš profil ČOKO VOKO. Na Tubeře je k přečtení fakt hrozné, ale fakt na hovno INTERVIEW, které je vlastně vůbec 1. v historii!! (Původně mělo vyjít v tištěné Tubeře, ale z toho sešlo:(.) Tak se pobavte!!! Turné po Lomnicích jsme museli trochu narušit a vynecháme akci v Lomnici u Sokolova (bylo to domluveno moc na rychlo a posralo se to), všem sory! Jinak pařba v Lomnici nad Popelkou byla brutální, zde jsou nějaké fotky od Hirohovaďáků! Několik akcí je v jednání, ale o tom blíže až vše bude 100%!!!! chachuchlecepuchle
3. listopadu 2006 cepy cepy cepy!! tak dorazily fotky ze splachovače, kde bylo pokřtěno split CD CHOV/MK! Fotek z Hells Bells jste si jistě už všimli. KOnečně i nějaké kydy z několika akcí, které byli doplněny i o pár foteček, cůů:). Snad ještě letos dorazí i další kydance! Časem by měli dorazit i plakáty na další koncertovače!! bbla bal bla
17. října 2006 jak říká řiťák: fšn tůdrž!!!! poslední akce byly super, děkujem všem co přišli podpořit!! zde je odkaz na fotky z Blanice (Volumemax). časem by měli dorazit i fotky ze Sokolova a ze splachovače2. s plkama se to nějak táhne:), nemůžu slíbit jestli něco bude. nějak není čas! a většinou už si z těch akcí před delší dobou nic nepamatujem:)) pprrdd
2. října 2006 Pic. Bohužel jsme museli zrušit účast v Teplících (30.9.06) z důvodů nemoci. Ještě jednou se omlouváme klukum z PSM.
Akce v Ústí byla potvrzena, více v koncertech. Brzy dodáme i plakát, jak do Ústí tak do Sokolova.
CHOV (magorů:)
27. září 2006 nazdárek hovaďáci!!!!
Rockování u SplaCHOVače je za námi, bylo to opět hrozně brutální!! Halbi z Bloody Diarrhoea nám během této akcičky pokřtil nové CD! teletubies Časem přidáme nějaké fotky, chtěl jsem přidat i video křtu, ale bohužel má asi 30MB (což je moc:(! Též je jak už jste asi pochopili :) dokončeno split CD CHOV/ MOČOVÝ KHAMENI!!!! Které je možno objekdnat ne bo zakoupit na koncertech za 150,-Kč. Více v sekci Zvratky. Jsou taky nějaké koncerty, tak se přijďtě mrknou a zapařit. 21.10.2006 bysme měli hrát v Ústí nad Labem na Džízrových narozenínách. Více brzi. zatim se mějte a smějte!! K
22. srpna 2006 pic. jen pár odkazů ohledně krhanic. Fajnově zpracovaný fotoreport na Tubeře a nějaké receznce, různého střihu:) - Volumemax.net a Fobiazine.net.
11. srpna 2006 blechuchle! tak je tu plakát na turbo akcičku Rockování u splachovače2!! Super videa jste si jisite všimli, ale to hlavní ... to hlavní ..... jsem zapomněl:) *** pracuje se na split CD - CHOKED BY OWN VOMITS / MOČOVÝ KHAMENI!!!! na tomto CD bude naše celá únorová nahrávka (původně plánovaný samostatný CD"Mírně naprasklej teletubies za kinem") + zhruba stejně dlouhý matroš od Močáků. Bude to DIY, ale s potiskem CD a barevným obalem. Jestli vše půjde podle plánů, tak u splachovače 2 by to mělo být k mání!! Brzy přidáme další informace. Cepum zdar!
28. července 2006 Zdágek págek! možná už jste si někdo všiml, že přibili super fotky, ze kterých je opravdu poznat jak byla akce v Ústí fajn:) a až přijdem na to jak to udělat, tak sem frknem i super video! na 23. září se plánuje Rockování u splaCHOVače 2!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak se mějte a držte nám zítra v Krhanicích págky!!!!!!!!!!!!!!!
8. června 2006 Ganay z Tuberculosi měl tu příležitost slyšet materiál na připravované CD "Mírně naprasklej..." a napsal recenzi, tak si ji můžete přečíst a doufat stejně jako já, že to bude co nejdříve ready a venku!!! Další zmínka je v recenzi na Jig Ai. Držte nám palec. Květák
6. června 2006 Dobrý den, po delší době nějaké nové info:) můžete se mrknout na fotky ze studia (je to foceno sice v únoru, ale co se dá dělat:), konečně se nám naskytly nějaké koncerty (jsou zde i plakáty), tak někdy dodáme plk z posledních ackí a budou hustý fotky z Ústí:). Je tu taky raritní:) mp532 z demáče! Stále rozesíláme proma, ale už se chílí ke konci práce na bookletu k CD "Mírně naprasklej teletubies za kinem" (pro případ DIY). to snad zatím všetko! zdarec sranec!
24. dubna 2006 Zdravim.
S pořádáním akcí je to letos nějak na draka. Narozky 13.5. byli zrušeny, protože se nesehnal plac. My jsme zkoušeli udělat od ledna asi 3 akce a vždy se to posralo. Většinou se nesehnal zvukař ...
Teď k akci na Olešný. Zjistili jsme zkutečný důvod proč byla akce zrušena. Na obci v Olešný si vymysleli, že se jedná o nacistický koncert!!!! :))) :)) tak to vůbec nepobíram, jak na takovou kravinu někdo mohl přijít, ale bylo to hlášeno i na polici a pořadateli volali z kriminálky!!! Vše bylo domluveno a povoleno a asi 3 dny před konánim koncertu to timhle ... způsobem krachlo! Omlouvame se ťem co na Olešnou dorazili ... bylo málo času rozšířit info, že byla akce zrušena.
6. dubna 2006 čágo. tak po měsíci ticha malý příspěvek. Možná si už někdo všiml, že nedávno přibyly 2 plky! Podařilo se nám sehnat zvukaře, tudíž bude taková menší akce pro prdel na Olešný :) ! V květnu se bude jednat o Netyho narozeninovou párty! NO a Krhanice. Bohužel Pavel ještě nedotlačil fotky ze studia, snad brzy... Ještě rozešlem pár promáču a když nikdo nebude mít zájem tuto věc vydat, tak se do toho pustíme sami!!!!!!!!!!!:)
23. února 2006 bumprdééél! tak se mi včera podařilo zpunktovat MP532!!! Tak to poslechněte a můžete nám napsat nějaké hodnocení, nebo tak něco!! Zatím žádné hraní nemáme, kdyby někdo měl zájem ozvěte se!! pic bum prásk
17. února 2006 ha!promo
tak je to tady!!! první studiová nahrávka v historii :) .. bla .. bal alb.. bla bla!! Během 13. - 15.2. jsme v Hellsound studiu nahráli 10 pecek vydloubanejch z pěkně smrdutýho hovna, včetně jednoho coveru. Celková hrací doba něco přes 17 min. 4 věci použijeme jako promo cd a uvidíme co se bude dít. samozřejmě v brzké době přibudou nějaké mp3. Jinak jsme docela překvapeni jakého hellsoundu jsme dosáhly... no uslyšíte brzy sami. Nejspíš napíšeme nějaký report a naflákáme sem fotky. zatim páčko!! květák.
bléééééééééééuuuuuuuuuuééééééééééuuuáááááááááá
3. února 2006 nášivkanazdááárek! (jako Mr. Henky) tak jsme se dočkali a turbo-magorský nášivky jsou hotový!!!! K mání budou za 15,- Kč na koncertech ... Do studia jedem běhěm týdnu 13. - 17.2.2006!! Stale pilujeme a dolaďujeme vybrané pecky, tak jsem zvědav co z té naší první návštěvy studia vyleze:)). Na napsání nějakého vyprávění z posledních akcí nějak není čas, snad brzy:) Naviděnou 18.2. v Astakusu!! blééé
12. ledna 2006 čágo. tak tedy nějaké novinky. je toho docela dost. Během Vánoc jsme kromě chlastání stihli dokončit i novou zkušebnu, takže se můžem vrhnou do zkoušení, ale minulý týden se Řiťákovi přihodila v práci nehoda. Má dosti zraněnej prst, ale je shopen hrát i když né na 100% a tak jedeme v sobotu hrát do Chodova, více v koncertech. Máme dokonce v přípravě nášivky!!! Doufám, že budou v lednu, nejhůř v únoru:).
18. února proběhně benefit pro AFU v rakovnickém Astcusu, kde si také zahrajem po boku Malignat Tumour ... celkem asi 9 kapel. A také máme v plánu navštívit studio!!!, ale o tom později. piss
14. prosince 2005 helou. Jsou zde dvě videa z Rockování u SplaCHOVače a průběžně přibývají další
2. prosince 2005 belo gočo vogo! tak trochu nějaká aktualizace! Napsal jsem tři povídání k posledním akcím, kromě Koncertu v Rokycanech. A na povídání od Konopásků stále čekáme. Řiťák na to kašle!!:) Příští týden by už měli dorazit další fotky. 14. 1. 2006 budem hrát v Rakovníku, přesně v Astacusu s třemi crust kapelami ze Slovenska. Bližší info časem. zatim piss (Q)
21. listopadu 2005 V plkach je hvězdný dodatek k akci Total Nagual. Další aktualizace zatím vázne, tak ještě vydžte! pic
7. listopadu 2005 Helou! tak už je to hotový! jsou tu zvratky a nová mp532 z dema "Je to v prdeli!":) můžete stahovat! na recenzích a dalších fotkách stále pracuji. tak prosím vydržte. pic
smajlík
26. října 2005 čus čuníci! v pátek a v sobotu nás čekají dvě brutální akcičky!! to bude masakr, doufám, že se přijdete mrknout! Dále, fotky byli obohaceny o dvě sci-fi fotky Řiťáka z akce na Novém Domě, naleznete je hned nahoře. Fakt to stojí za to:), ale pššt nebo nás Řiťák zbije! Brzy přibyde sekce kde budou naše nahrávky. (To pravděpodobně až příští týden.)!!! Protože jsem dokončil práce na našém DIY demu "Je to v prdeli!"(na koncertech v pátek a sobotu bude k dostání, za skvělích 30,- Kč). Samozřemě se objeví i nějaká mp532 s kvalitnějším zvukem. Na povídání k akci v Práglu pracuji. K Siestě u Konopásku řekl Řiťák, že napíše něco hrozně extrémního, ale asi to ještě chvíli potrvá. Až se přestane srát počítač, tak přidam i fotky. Z práglu bohužel asi fotky nebudou! Něměli jsme foťák. Kdyby někdo nějaký měl, tak se ozvěte. 25.11. budem hrát v Rokycanech, s kym a kde, to ještě upřesníme. To je snad všechno
4. října 2005 V plkách jsou dvě pofidérní vyprávění! Ještě se pracuje na fotkách z Nového Domu. Toť zatim vše!
13. září 2005 piss. tak jsou zaktualizovaný koncerty. Plánovaná akce s Abortion se přesouvá na 29. října z Děčína do Chomutova. 28. října proběhne akce "Rockovaní u splachovače" v Novem Strašecí. Po dojednání poslední kapely se zjeví plakát. Na fotkách atd se stále pracuje tak ještě vydržtě:))
31. srpna 2005 vogo čágo prdel! je tu pár fotek z Nového Domu, jeden koncert, který ještě upřesníme a zaktualizovali jsme odkazy. 28. října proběhne v Novém Strašecí menší akcička, o které budem informovat. Kapely jsou zatim v jednání. Nějaké vyprávění k Novému Domu nevim jestli bude:) všíchní byli moc ožralí!!!
27. července 2005 hmm hmm! tak jse mi to podařilo!!! v sekci Mp532 najdete dvě videa z koncertu v Astacusu a v sekci fotky cyklo & chlastofotky:)
26. července 2005 aahhóojj! tak je tu první várka fotek z narozeninové párty:) zítra se pokusim přidat video a další fotky!!!
fotka nohy
12. července 2005 na úvodní stránce nebo co to je, je psycho plakát na Novodomskou akci Áda 30!!! atd. další fotky z astacusu dorazí časem!!
29. června 2005 Ahoj Ahoj! tak už je tu konečě nějaké povídání a druhá várka fotek (která omylem dorazila jako první:) a vděčíme za ní Hnědce:) máme v plánu přidat i krátká ukázková videa!! tak to snad dobře dopadne a brzy tu budou!
geco
21. června 2005 Další koncert i s plakátem. Časem přibydou fotky (asi jich bude hodně, bylo co fotit:) z narozeninové párty a nějaká brutální vokecávačka:)smajlík 21
16. června 2005 zdar zvířata. konečně je tu sekce plakáty, ale především MP 532!!! tak si poslechněte dvě nový pecky vydloubaný z pořádnýho hovna:)))(brutální zvuk samozřejmostí::)
9. června 2005 Konečně! Po dlouhém telefonování a mailování mě zachránili Aggressive Tyrants!!! a také si zahrajou punkéři S.A.S.! k nahlédnutí je tu narychlo a prasácky předělanej plakát:). 12.8. budem hrát na Ádových narozkách na Novém Domě asi s Vnitřním Faktorem, Destructive Esplosion ..., více zatím není známo! 12.11. bysmě měli hrát v Děčíně, pravděpodobně s Bloody Diarrhoea! zatím ahoj a těším se 18.6. hovno v mixéru:))) kvk
25. května 2005 Do prdele. MT odpadli tudíž se ruší koncert na Kladně! až domluvíme nějakou kvalitní náhradu tak dáme vědět.
10. května 2005 Plakát na akci v HK + 2 fotky z Šanova.
2. května 2005 Pár plků k našemu "koncertu" v Šanově + jedna fotka. Když to dobře dopadne tak 12.8. budeme hrát na Novém Domě na Ádových narozkách. Zatím nejsou známe další kapely. 17. 9. snad budeme hrát v Hradci Králové pravděpodobně s Hirošimou, Carnal Diafragma a Cutterred Flesh. Až se bude vědět víc a bude třeba plakát tak dámě vědět.
24. dubna 2005 Na úvodní stránce přibyl plakát na Mejchlovou a Peťákovou narozeninovou párty, kde jsme měli také hrát, ale pak do toho něco Mírkovi vlezlo. Tudíž nehrajem. Včera jsme náhodně odehráli jeden hodně extrémní koncert. Nemohli jsme informovat dřív, protože jsme se domluvili až v pátek večer v putice! Brzy se objeví něco v plkach a možná od někoho seženem nějakou fotku!
11. dubna 2005 Další koncert! Den před narozeninovou párty si zahrajeme na Kladně. Též s MT + Jonestown! fajn
6. dubna 2005 Při poslední zkoušce Mírek proth blánu na virplu, je to asi dva týdny, včera konečně došla nová! tak se midlí dál nové songy:) včerejší zkoušku nám ještě zpříjemňovalo našláplé psí hovno na botě, takže to byl fakt mazec!
26. března 2005 Tak už je tu Pavlová fotka:) trochu jsem upravil plakát na narozky, protože to budu slavit dohromady s Pepem!!!§
20. března 2005 Nazdar, tak stránky konečně fachaj. Kapela bude schopna koncertování tak za 1 měsíc. Máme nového člena . Zdatného kytaristu Pavla, zatim neni ani foto, to se časem oběví. Teď hrajem na 2 kytari a uvidíme jak to bude dál. Dáme dohraomady ještě nějakou pecku a pořádně to nazkoušíme. Kdyby měl někdo zájem o naše vystoupení, tak se nějakým způsobem ozvěte. Rádi přijedeme zahrát. V koncertech je zatim jeden koncert, jedná se o akci, kterou dělám k mím 20. narozkám! Brzy přibude i super plakát. Už se nemůžu dočkat našeho prního koncertu!!!!!!!!! zatim pic. K
19. března 2005 Oficiální stánky kapely Choked by own womits se začínají stávat funkčními. (Albi)