Choked by own vomits
Pruh2.jpg
!OFIGO STRÁNKY FEKÁLNÍHO NÁTĚRU Z DOLNÍ CHČIJE!

PLKY
ÚNOR AŽ ČERVENEC 2006
12.2. – 29.7. 2006 *** Tak různě:)

Heou člověkové! CCA po 10 měsících další příspěvek, tak stručně!

STUDIO (12. - 15.2.)
Vezmu to od 12.2. kdy jsme úspěšně dorazili do Hell Sound studia! … Bylo to už na večer a pomalu se stmívalo. V autě pěkně vyhrávala Podhoračka (25 let) a my 3 kreténi jsme dorazili do Čestic! Seznámili jsme se s Honzou vyložili krámy a šli se najíst do knajpy. Strakonický Dudák & Nektar … zajímavé to pivo!! Dali jsme jich pár, pokecali a že půjdeme chrnět, ráno na to vlítnem!!! Tak jsme to všechno zvučili a tak, první nahrával strejda Řiťák bícánky a dále kejtry atd atd, ale to hlavní, to hlavní … celý den nám zpříjemňovala nahrávání sračka jak bič a tvořila se fronta u hajzlu!!!! Chudáci konečnící:(! Pobyt jsme si zpříjemnili výletem do Hoštic, kde jsme udělali spoustu debilních fotek, které můžete vidět v sekci fotky a taky na novém split CD CHOV/MK. Nahrávání šlo hladce, ani jsme skoro nemuseli zasahovat … a výsledkem je ........ hovno:) Můžete posoudit v sekci MP532. Prostě jsme neměli skoro žádnou představu jak by to mělo znít a nakonec jsme čuměli jako kráva! To by snad stačilo. Ještě poděkování té slečně, která nám půjčila basu, aby naše nahrávka byla plnotučná!! Dík!

BENEFIT V RAKOVNÍKU (18.2.)fotka z koncertu 18. 2. 2006
Ve středu jsme se vrátili ze studia a v sobotu jsme si šli hned brnknout! Povedená akce, dost lidí, prdel, alkohol atd. Akorát nás trochu sralo, že místo třetí jsme hráli jako dobráci až poslední:) a asi jsme byli krapet písklý:)!! Jo to bylo stručný!
Pak nastala delší pauza (až do května), během které jsme se pokoušeli posílat promáče, jestli nám někdo vydá nahrávku a vono hovno:(.

AKCE V ÚSTÍ (30.5.)
První akce po pauze byla v Ústí, kam nás pozvali Močový Khameni!!! Ani nevím, jak se na nás dostali nebo my na ně:), ale byla to super akce. Bylo to v týdnu, ale lidí dost a fajnových! Měli jsme šoféra, tak jsme nadměrně blbli a dělali kraviny! Více vám to přiblížili fotky a super video:)!

SKLÍPEK– KLADNO (2.6.)
Ještě ten samí týden další koncert, ozval se známý, že vypadla kapela a my ji nahradili! Byl fajn zvuk, ale lidí méně. Hráli tu nějaký rusácí, který byli dost v pohodě:), jo to je taky stručný! Cha cha!

NIŽBOR (7.7.)
Tahle akce byla velmi fajnová! Hráli jsme krásně 3. lidí bylo dost, slušný zvuk a pařba! Škoda, že přes půl hospody byla U rampa na skejty:). (aspoň bylo narváno) Drsný bylo to, že museli být zavřený všechny okna, aby nešel hluk do ulic a následkem toho bylo brutální vedro a litry potu! Byli tam většinou crust/grind až fastcore kapely, měl jsem strach, že nás lidi vypískaj, protože nejsme až tak politický atp. jako ostatní :) a nakonec pohoda jako hovado! Pavel s Řiťmanem odjeli po kapelách domu a ty co zůstali kalili do ….. no vlastně furt:)! Já šel po 4 spát, abych byl schopen ráno řídit, ale z putyky šel NONSTOP kravál! Brutální byla jedna barbie, která se tam vyskytla asi omylem a spouštěla namachrovaný tanečky! Ale pak přišel jeden vylitej týpek v džínových kraťasech z kterých mu čuměli trenýrky! Byl do půli těla s fajnovým chlupatým pupkem a začal s ní neuvěřitelně pařit:)) To byla prdel to sledovat! Docela jí to rozhodilo! Taky byla drsná jedna slečna, která ráno vyprávěla zážitky z dětství. Že všechno žrala, cpala si vše do nosu, že jí taky párkrát našli jak papká u prasat v korytu a na hnoji…. Paráda!

KRHANICE (29.7.)koncert Krhanice foto 1
koncert Krhanice foto 2
koncert Krhanice foto 3Krhanickej oupen ajr byla taky dobrá akce. Hodně fajn kapel, dost fajn lidí, známý .. alkohol:)! Akorát bylo drsný když dohrála první kapela a po ní jsme měli hrát my, tak zmizeli bicí!!! To bylo furt honem honem a měnili se několikrát bicí, což zdržovalo jak ucpaná prdel! A zase to znova zvučit … To jsem moc nepochopil! Měli jsme asi trochu chlívskej zvuk, protože jsme měli půjčené aparáty z kterých jsme moc nebyli, ale byla to pohoda! Nejvíc to tam rozsekali asi Halali a Ingrowing! Jinak jsme různě debatovali, popíjeli, byli se vykoupat a panovala taková letní pohoda prostě:). Ještě by měli dorazit nějaké fotky, na kterých je např. zachyceno, jak Řiťák vozí Vlkózu v radvanci mezi lidma a všichni drsně paří i v radvanci a za nim! Pokračování příště. Doufejme, že to bude dřív než za rok:). Q


BIG BEAT ve SKleníKu
14. 1. 200 vogo 6 – Skleník (Chodov – KV)

Jo to pozor! Aneb „Hej mladej, ukopni to hovno od prdele a sedej!“

Takže fakt jako vůbec! Původně jsme chtěli dělat akci v Rakovník, ale to pak kdosi vyfouk:) a udělal tam Ad-Acta a další 2 slovenské kapely, my měli hrát taky! Ale to se nějakým způsobem posralo!! A pak se ozval Romča alias Winter z Cutterred Flesh a zachránil nás! To si taky Řiťák asi 1-2 týdny před akcí zmasakroval v práci prst! No peklo! Vyrazili jsme ve 3ech, že tam jako budem brutálně spát (a tajně jsme doufali, že to nebude opět v šatně na nádraží...:)!! Jak jsme se blížili k Varum, náhle mlha jak kráva a taky zima jak kráva! Tudíž jsme museli jet pomalu a přijeli jsme trochu pozdě, ale zjistili jsme, že zas tak pozdě to nebylo:)! Dorazili jsme a hned to začali připravovat, stihli jsme ještě 2 pivka, kus hajzláku a hurá na to! Zvuk nic moc, hrálo se hned u hajzlů, to byla paráda! Když šel někdo chcát tak nechtěně vytrhl Pavlovi špagát od kytary, to už moc paráda nebyla:(, ale nic se naštěstí nestalo. Tak jsme tam hráli jako hrozný hovada, lidi čumeli a tleskali! Myslel jsem si, že je něco na hovno, ale pak jsem zjistil, že tam stejně čučeli na všechny kapely! Po nás NARCOLEPTIC – old škola smrt metal + cover od Napalm Death a Slayer – pohoda! Bluéééáááůůůééé – zdravím Fojťase!:) A nakonec, ostříhaný (a to doslova) kluci z CUTTERRED FLESH! Roman si ode mne chtěl půjčit efekt na kejtru – no problem, ale pak zněj vylezlo, že i kytaru! Protože se svoji se vožralej vysekal na kole a trochu ji nalomil a má ji v opravě :) No ukecal mě, ale prožíval jsem chvilky napětí, když jsem viděl jak se kácí a je zhulenej a nakalenej! A ostatní se museli přeladit o tón výše:). Neskutečný zvířata – jedna skladba měla taky jako fakt skoro 10 minut!!! A pak přišlo to nejlepší! Neuvěřitelné chlastání! Strhlo se hrozný kecání a debatování a zase chlastání! Později nějaká ta holá prdel a taky se sem tam někdo válel po zemi! Najednou se tam začali hulákat nějaký dechárny a někdo začal zvracet (zpívat:)! Hospodskej fest pohodář! Vyhodil nás asi v půl 5 ráno a od 10 opět otvíral! Ale mi jsme ještě šli do nějakého zdejšího brutal nonstopu, kde točila vietnamka! Tam už to bylo KO, různě se tam spalo po kulečníku a po stolech! Dali jsme ještě nějakej kus a už jsme táhly k Wintrovi! Pořád zima jak hovado! U Wintra jsme se pokoušeli udělat snad něco k žrádlu, nebo sežrat kočku, já už nevím, ale zbudili jsme jeho mámu, protože jsme dělali moc bordel! Nakonec jsem usnuli různě rozházený po pokoji! Celou dobu mi neuvěřitelně smrděli fusekle! Ráno nám Romča přinesl snídani až do potele (na podlahu:) než jsme se vykecali tak byla 1! A to jsme ještě šli zpět do putiky na 2 kusy, vzali jsme inštrumenty a konečně vyrazili domu! NO prostě PARáDA!! Takto jsme si už dlouho neužili! Tímto bych chtěl poděkovat Romanovi, že se o nás tak hezky postaral a tak - dík. Super (kvk)!
SUICIDE! FEST
25. 11. 2005 – Zelenka (Rokycany)

Po dlouhé době pozdrav z hlubin! :)

Tak se pokusím něco vyškrábat z paměti! – Na Suicide Fest do Rokycan jsme vysačkajeli ......... jo, autem! Přijeli jsme tam ...... a pak jsme tam ...... byli! Tuším, že to bylo poprvé co Řiťák zamachroval se svým novým turbo extra kvalitním mega debilně brutálním pouzdrem na virbl ...... starý povlečení na polštář!!! Jinak to celkem nebyl nějak zajímavý koncert. Připadal mi takovej nedělní. No prostě žádnej odvaz a takový podobný věci! Hrálo se v hospodě, v takovém oddělení, kde se tuším prý dělají i diskokotéky! Někdo hrál první, pak asi Feeble Minded. Pak myslím X-Core. To holky dost žrali! Tuhle kapelu jsem kdysi slyšel a docela se mi líbila! Takovej hrubej HC s fajn surovým zvukom! Ale začínaj být pomalu . . něžný jako většina podobných kapel :) – asi je to věkem :). Je to těma ro-ka-ma ...! Pak myslím my, klasika .. až noise! A nakonec nějaká zdejší docela brutální bigbošová kapela! Škoda, že nepřijela V3ska, to mohlo být zajímavý. Nějaký zdejší týpcí si dokonce zakoupili demokazetu! Pajáda. (už je asi po nich) Hustý byli visačky pro kapely (pokusím se neskenovat) – to musím Pavlovi (Fee..Mi..) opravdu pochválit. Cestou domu jsme akorát chcali v poli a kecali vo ufounech a podobnejch kravinách! Dokud jsme domu nedojeli!

Jo a nikdo si nechtěl dát RUM! => do prdeleee!!!
……………… ……………….. hm. A teď my došlo, že první asi museli hrát Sun.Has.Cancer a ty měli zajímavej elektro cover od Motorhead! JO! (kvk)
Total na hovno night
29. 10. 2005 - Jitřenka (Chomutov)

Hrůza!

Po splachovači jsme se pěkně na hovno vyspali. Odpoledne jsme ještě odpočívali a pak zase sraz u zkušebny a táhli jsme. S námi jelo i růžové masakr prase z Růžku:) (uvidíte ho na fotce – je to fakt fešák:). Na plac jsme dorazili asi mezi 7 a 8 hodinou. Hrálo se v hospodě kde byl takovej rozumnej plac na paření. Vše začínalo v pohodě, dali jsme si pivko, kecali kravli... dnes se přišel mrknout i nachcípanej Ganay. V malé místnosti, kde byl fotbálek, jsme se po čase nahromadili s Ganayem a Aboršnama a propukla zde jaká si pařba mentálů:) No vypadalo to jako v blá ci, vždy když tam někdo přišel, tak se zhrozil a odešel! Původně jsme měli hrát první, ale pak se to proházelo a UMRELA, která potřebovala odjet to vzala za nás. Prasáckej zvuk a dva vokáli, parádní gore houpačka ... na cover od GUT Cripple Bitch jsme si museli trsnout:) Jinak lidí bylo dost a pařilo se taky kvalitně. Druhý šli hrát VICTIMS. Připravovali to skoro hodinu a pak hráli dost dlouho! Jelikož jsme Byli docela unavený tak nás to čekaní fakt nebavilo. Konečně dohráli a my už jsme se chystali do akce. ...pak to začalo!!!!!!!!!!! Najednou začali mizet mikrofony od aparátů a bicích! Čuměli jsme vo co jako jde!!! Tak jsme se ptali zvukaře kdy jako začne zvučit atd. Jeden z nich mi málem dal pěstí, když jsem chtěl šoupnout stojánek na mikrofon – magor! NO prostě všechno začlo byt v prdeli!!! Někdo nám vysvětloval, že se najednou prostě nemůže hrát tak nahlas a že máme hrát jen přes aparáty, který byli totálně na hovno!!! Když jsme zjistili, že to nemá cenu tak jsme zkusili něco zahrát, ale prostě to bylo total v řiti!!! Stál jsem přímo u aparátu a fakt jsem nevěděl co hraju. (Do toho ještě vykašenej Halbi terorizoval celou dobu jeden mikrofon:) a později brutální pařbou a válením se pod stole atd ztratil brýle, které se naštěstí našli.) Vůbec jsme nechtěli hrát! Takhle nasraný jsme ještě nikdy nebyli!!! ABORTION byli taky totálně nasraný a během koncertu měli stále narážky na zvukaře. Alespoň, že jim půjčili ty blby lepší aparáty a že něčemu alespoň bylo rozumět! Původně jsme tam měli chrápat jako, že ještě zakalíme a tak podobně, ale tady po tom jsme se sebrali a jeli jsme domu! Ještě předtím jsme udělali umělecké skupinové fotky s Ganayem a Aboršnama:) (měl tam být i Halbi, ale ten nebyl schopen:), rozloučili jsme se a tradá domu! Hnus co?!
Rockování u splachovače
28. 10. 2005 - Na Růžku (Pecínov)

Splachovač jsme nesehnali!

Nazdar rockeři! První rockování je za námi. Tentokrát se to obešlo bez větších komplikací ... no:). (/%) Největší problém byl asi ten, že dva dny před akcí jsem zjistil, že krachnul nocleh pro ABORTION. Proto jsme ještě v den konání objížděli hotely a ubytovny ve Strašecí, ale marně! Snažili jsme se sehnat splachovač, aby byla fakt dobrá atmosféra, ale nepodařilo se. Řiťák už přemýšlel, že by ho na tuto akci odmontoval doma na WC, ale to si rozmyslel, protože by asi skončil na sračky:). Hrát se mělo začít už v sedm, ale první kapela se trochu zpozdila a bylo méně lidí, tudíž start byl ve 20:00. První spustili SIN ALIENTO, kteří předvedli dobrej crust a měli i dobrý ohlas. Konečně jsem je slyšel za střízliva, tak abych z toho něco měl:). Po nich začali VICTIMS. Takový celkem chytlavý brutal death. Akorát bicák docela pokulhával. Jako další už jsme hráli my. Tentokrát jsme se vyfešákovali :) župany a rockovými brýlemi, obzvlášť Pavel vypadal v růžovém županu a brýlích opravdu rockově. Řiťák opět super paruka. Trochu jsme proházeli program a začali jsme novinkou „Jste v prdeli a máte hovno!“ Byla prdel, pařilo se... Jako předposlední zahrála HIROŠIMA. Dost dobrá směs HC crustu a grindu. Měli také fajn ohlas. Během toho naštěstí dorazili hvězdy večera ABORTION. Ještě se stihli najíst a když dohrála H vlítli na to. Pěkně jsme si zapařili, Řiťák si zaskákal - no prostě super, hlavně skladba Heavy Mental:). Škoda, že hráli tak krátce a nechtěli nic přidat. Poté se sbalila aparatura a další krámy a ještě se kalilo. pivoCelé akci přihlížel dnes střízlivý Halbi, který pomohl s těmito akcemi – dík. ABORTION jsou fakt v pohodě lidi, stejně jako HIROŠIMA. Pěkně jsme popili a pokecali a po třetí hodině ranní nás vykopli. Naštěstí se vyskytl jeden dobrák ze Strašecí a nechal A a Halbiho přespat doma. Návštěvnost byla slušná, ale čekal jsem ještě víc. Protože jsme se snažili udělat opravdu velkou propagaci, ale bohužel kvůli vysokým nákladům byl menší provar. Na akci byl také perfektní zvuk o který se postarali zvukaři Píšové a kotelník Řiťák tím, že zatopil a udržoval oheň v kamnech aby nebyla zima! Moje máti uvařila výborný sojový guláš, který bohužel nevystačil na HIROŠIMU (sory chlapy) a ani na nás. Po zavření hospody jsme ještě kalili u Pavla lahváče asi do pěti a pak už konec, protože mi strašně smrděli hnáty a fusekle a to už se nedalo vydržet! A druhý den vyrážíme do Chomutova!
Vysokoškolská pařba
22. 10. 2005 - Blanice (Praha -Chodov)

Virbl v řiti!!!

Tato akce měla zajímavý začátek. Sešli jsme se ve zkušebně asi v 5 s tím, že si ještě sjedem pár věcí a vyrazíme. Všechno se začlo nějak zdržovat a ještě k tomu Řiťák protrh blánu na virblu! Naštěstí měl náhradní. Od zkušebny jsme vyrazili zhruba v tu dobu kdy už jsme měli být v Práglu! Kurva! Takže jsme se to snažili hnát, Řiťák během jízdy, za volantem měnil blánu!! Pavel z Halali nás stále honil ať děláme! Při bloudění kolem klubu Blanice jsme zjistili, že jezdíme po chodníku! Naštěstí nikdo nezasáhl:) Akce se trochu šoupla, tak jsme to stihli. Když jsme vlezli do klubu byli jsme velmi příjemně překvapeni vysokou návštěvností!! Dali jsme si nějaké neznáme pivo a kafíčko a omrkli jsme první kapelu. První hráli ZEWINES, takový obyčejný punk. Chvílemi mi připadalo, že hrají předělávky od Tří Sester a tak podobně. Po nich už jsme nastoupili my! Publikum super! Pařilo se fest (i když tam nebylo pomalu k hnutí:). Někteří pařani skoro přepadávali přes zábradlí, které bylo před podiem, na nás. My jsme museli stále ustupovat s mikrofony. Viděl jsem tam i nějakého skokana! Byl to prostě mazec a taky tam bylo pěkný vedro, takže jsme byli zpocený fest! Po nás nastoupili ALIENATION MENTAL. Pařba pokračovala. Tuhle kapelu jsem slyšel podruhé asi po 4 nebo 5 letech. Za tu dobu se zajímavě vypracovali. Dříve velmi sypavý death grind a nyní do toho ještě přimíchali prvky od Fear Factori, Korn, numetalu...= mental metal:) No celkem zajímavá směs. Poslední zahráli POPPY SEED GRINDER. Stále narváno, vedro jak ve chlívě a pařba jede dál. PSG stále jedou dosti technický death grind – prostě pohoda. Celkově byl i dost dobrý zvuk a to nebyl ani zvukař! Shrabáno a posráno: fakt vydařená akce! Na kterou přišlo skoro 400 lidí!! To se tak často nestává a doufám, že podobných akcí bude přibývat. Cestou domů jsme se ještě zastavili na pivko v Novém Strašecí a omrkli jsme Růžek. Příští týden se tu bude rockovat u splachovače!:))
Hvězdný dodatek k Total Nagual
17. 09. 2005 - HK

Ze zinu Ulysses
fotka ze ZinuTOTAL NAGUAL 2
17. 09. 2005 - El Diablo (HK)

„Ččííííí: hééj Johny, jsi tam?? Ččííííčičíííí: kurva já se pochcal!!!! Číííí......Johnyýýý.........“

fotka z akce Hradec Králové takže číííí..... akce v Hradci Králové byla dosti brutální:)) .........cesta v pohodě, klub jsme našli bez problémů! Hned jak jsme dorazili nastal zmatek u baru, každý objednal asi 3 kafe!!.........Pavel z Hirošimy slavil narozky = RUM!!!..... ....... Návštěvnost asi 20 lidí!!! Viděli jsme se po dlouhé době s CUTTERRED FLESH což bylo fajn,Pechoun nás potěšil větou:“jste furt stejný magorové!“. Fajn bylo vystoupení skupiny VETO (cruts), za bicími pěkná dredařka! Když jsme šli hrát byli jsme jakž takž v pohodě:) s laděním jsme se moc nesrali a bylo z toho, si myslím ,docela dobrý noise vystoupení:)) pak se to začalo víc zvrkávat! Po nás ještě HIROšIMA, taky pekny set. Pak se začali zjevovat řitě a zase Rumy a už to jelo.........vyfásli jsme ještě láhev Rumu, pokecali a pomalu jsme se pokoušeli odjet, ale to moc nešlo:)) furt jsme kecali! Konečně jsme odjeli, Pavel vytuhnul v autě po 5 minutách, Řiťák asi v půlce cesty a já koncem cesty, taky chvílemi upadal do toalety. Dorazili jsme v půl 6 ráno! (pak následovalo v Lužné posvícení, takže se chlastalo další dva dny:) Zatim nejlepší akce:)) Nejvíc nás sere, že už se nevrátil Johny!!! Který pravděpodobně zahynul, když procházel údolím velkých prdelí.Poslední zprava od něj byla: "Proč jste tak debilní!!?!!???!!?!!" Na to už jsme mu nestihli odpovědět. Celou cestu dom jsem se s ním pokoušel spojit, ale marně....................:((
ADA XXX Birthday Party
12. 8. 2005 - Hospoda U Dobroty (Nový Dům)

Tak ADOVI už JE 30!!!

Sakra to to letí. Snaha o stručnost (je to už dlouho a moc si toho nepamatuji): akce na Novém Domě byli vždy fajn i tato (až na pár drobností:) Je to takové setkání a popijení se spoustou přátel. Při odjezdu na tuto akci jsme sem tam něco zapomněli, tak jsme se museli párkrát vracet (bože!). Akce začala nevím kdy, měli jsme zpoždění (bože!). Sem tam nějaká porucha mikrofonu...(bože!), která se nás naštěstí netýkala. Koncem byl trochu zmatek ohledně pořadí kapel (bože!) no trochu víc, všichni najednou potřebovali jet nutně domu a chtěli hrát co nejdřív:), nakonec jsme hráli opravdu až nakonec:). Nejlepší kapela večera HALALI (bože!), byla to dobrá pařba (hlavně Topení hřeje). Po nich jsme myslím hráli my. Obecenstvo slušně ....... na kaši (bože!), my ...... no .... hm .....no ještě to šlo. Řiťák si sehnal super růžovou paruku i se super zaprášenými brýlemi. Vypadal jako fakt hustej rocker!!! Po skončení hudební produkce se kalilo ........ hodně dlouho:). Dost lidí jelo nonstop!!! (bože!) Já šel spát v 6! Od 8 zase vzhůru. (to byl opravdu dlouhý spánek!!!) K ránu jsme se bavili simulovaným zvracením za pomoci šišek na stany spících, kteří z toho byli docela vyjukaný a hrozně to žrali:)) fakt prdel!! Víc nevím, tak sory (někdy to napravíme (bože!))!
XX. Birthday Party
18. 06. 2005 - Astacus

Piss paf čuňata

Konečně bylo trochu času něco napsat. Úvodem: Docela mi připadalo, že nad touto akcí stál černej konečník, kterej flusal hovna smůly!!! Nejdříve nemohli přijet Malignant Tumour!!!(škoda největší)! Pak po dlouhém telefonování a mailování nám pomohli Aggressive Tyrants! Chvíli to vypadalo, že už to bude OK. Ale den před akcí jsme se zase pěkně opili!.) V den akce, asi okolo jedné hodiny další hovno! Mail od Lycantrophy, že nepřijedou a chvilku na to další hrůzné zjištění! Nepřijedou ani Noncommital!! To už jsem se chtěl jít vychcat do trní! Takže miliony dalšího telefonování na erotické linky:) a zase pomohli A.T. vzali ještě jednu kapelu Projekt X.Večer pomalu začínal, bylo hezké počasí. Chvíli to vypadalo, že nikdo nepřijde, ale nakonec bylo něco přes 70 platících objektů a s lidmi z kapel a dalším pomocným personálem:) tam přes 100 lidí bylo (čekal jsem ale víc smradu)! První chtěli hrát S.N.A.D. a tak tomu i bylo. Škoda, že hráli hodně brzo (pospíchali na další vystoupení)! Další hráli HALALI. Lidi se dostávali do varu a jejich moravanka se jim velice líbila. Během toho málem další hovno!!! Volali S.A.S., že se jim ožral bubeník a nemůžou ho najít!! Ale naštěstí ho našli a přijeli. Po Halali už jsme museli hrát my! Pavel byl slušně ožralej (ráno byl s Řiťákem na dnu otevřených dveří v Krůšovicích) já výjimečně ne:) a tak jsme na to vlítli. Naším vystoupením jsem byl příjemně překvapen! Lidé i konečníky se pařili i dva super covery se povedly! Další kapela S.A.S. slušnej punk, který udržel objekty v dobré náladě:)! Po tom, co jsme dohráli, se seběhli známý a že jdem na panáky!!! Nééé:))) Chvíli mi bylo trochu blbě:) Dostal jsem super dárky: hovno, hajzlák, broskve v rumu – ty byly fakt super:), samozřejmě i nějaký vodky, ale na to jsem si netrouf:)(s těma pomohli kamarádi:) … Na řadu přichází AGGRESSIVE TYRANTS! Největší pařba večera!!! Tyhle hošani to prostě umí rozhejbat. Poslední zahráli Projekt X, to už lidí ubývalo, ale ne tak moc. Na akci se taky objevil Kečup s gangem.( Tomfovi zřejmě čórli boty a Alešovi svetr!!! Kurvy! Týden před Astacusem byla čistě chlastací část narozenin:)) Klasickej masakr! Všichni hrozně vylitý, kravál a bordel jak sviň, různě nablito …v sobotu výborný sojagulášek, po kterém všichni krásně prděli a smrděli…akorát škoda, že nebylo lepší počasí. Z této akce časem taky přibudou fotky (jen co Pavel opraví fotoaparát:) mějte se hezky a zase někdy na cepovanou.::.::.::.(cože?)
Šanovký dýchánek
23. dubna 2005 - Sanov

Dámy a pánové

Zkráceně, bylo toho moc:) Tak jsme zkusili první koncert! A byl to pěknej masakr:) V pátek večer jsme se domluvili s pořadatelkou této akce při kalbě na Střeláku, že můžem přijet a možná si i zahrát! Než jsme jeli do Šanova, tam mi volal jeden známej, jestli bysme ještě nepřijeli hrát do Prahy, ale než jsme se rozhoupali, tak bylo pozdě:( V Šanově stará brutální putika! Celý to bylo hrozně udergroundový! Hrálo se přes komba a nějaký aparáty na zpěv! Zvuk byl brutální jak kráva! Byl tu Kečup atd ... Hráli jsme předposlední. Před námi Vozová Hradba, Dorota Folber, Golub Javani a poslední Exit! Předtím, ale propukl chaos. Nechyběli akce typu: válení se po zemi v nějakém rozdroleném chlebu, v rozlitém pivu. přestřelka tanec se stolem... prostě takové normální magoření. Řiťák ztratil klíče od auta, já peněženku. Klíče jsme po chvíli našli a peněženku až v úterý po bližším ohledání křoví před hospodou. Když jsme pak hráli, nechtěně se utrhl jeden mikrofon.(omlouváme se) Druhý byl většinu času terorizován opilým Pécou:) Hráli jsme asi 30 minut nemáme ještě tolik věcí, ale prdel byla i tak. Fakt jsme si zase jednou užili:) To asi bude vše, jsem ještě krapík mimo po čárách:) tak to pochopte. dobrou noc. Kvk
Testovací zpráva
19. března 2005 - U Vocase (Lužná)

Nazdar bobři!

Rozdjíždíme nový redakční systém a toto je zkouška jeho provozu. Pic. (Albi)